ISTOTNE INFORMACJE DLA ORGANIZATORA IMPREZY

Nasza koncepcja organizacji imprez i pikników firmowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie szerokiej oferty imprez i pikników tematycznych dopasowanych do określonej grupy odbiorców. Pikniki Arabski, Piracki, Latino oraz pikniki w klimacie Dzikiego zachodu czyli Piknik Country Alaja i Piknik Country Zagroda to imprezy przeznaczone dla całej rodziny. Piknik Jaskiniowcy zawiera atrakcje i konkursy przeznaczone głównie dla dzieci. A z kolei Piknik Las Vegas przeznaczony jest dla dorosłych uczestników zabawy i zawiera atrakcje w klimacie lat 20-tych ubiegłego wieku.

Nasze imprezy zawierą odpowiedni dobór atrakcji zróżnicowanych pod kątem stopnia trudności, wciągającej animacji utrzymanej we właściwej konwencji, zagwarantowania atrakcji niezależnych od pogody. Wszystkie te elementy wpływają na zaangażowanie uczestników w aktywnym uczestniczeniu w zabawie. Dzięki temu spada ilość osób nadużywających alkohol, a zwiększa grupa bawiących się osób co uznajemy za sukces. Proponując coraz to nowsze scenariusze imprez, staramy się myśleć przede wszystkim o bezpieczeństwie. Konkursy są organizowane tylko na urządzeniach na którcyh uczestnik nawet jeśli przeceni swoje umiejętności nie odniesie żadnej kontuzji np.: konkursy dojenia sztucznej krowy, na siłomierzu młot, pzejścia po ruchomych drabinkach, wyścigu na sprężynującej linie, mistrzostwa w darta czy mistrzostwach w piłkarzyki.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników nie organizujemy konkursów na symulatorze surfing, rodeo, siłowania na rękę, przeciągania liny, biegów w workach, biegów w potrójnych spodniach i innych zabaw, które narażają zawodników na groźne kontuzje.


Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych Wymagania techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych.

Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych Bezpieczeństwo na imprezach w plenerze.


Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy Konferansjerzy prowadzący i animujący nasze imprezy.

Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych Zakotwiczenie hal namiotowych do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt).


Co warto wiedzieć o serwisie internetowym  www.dart-pol.pl Nowości w serwisie internetowym www.dart-pol.pl

Promocja celny strzał Oferta promocyjna celny strzał.


Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis Nagrody w postaci pucharu i dyplomów dla zwycięzców konkursów gratis.

Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki Sposób płatności za imprezy - termin płatności i wysokość zaliczki.


Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej Wzory umów: wynajmu atrakcji, wynajmu hal namiotowych, obsługi cateringowej.

Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - Animacji zabawy z fikcyjną walutą - "sztos" i licytacją fantów.


Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą.

Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego Nasza koncepcja organizacji imprez i pikników firmowych.